Badanie USG Doppler Color

USG Doppler to jedno z podstawowych badań w diagnostyce chorób układu żylnego i tętniczego. Badanie wykonuje się w celu wykrycia nieprawidłowości w przepływie krwi tętniczej lub żylnej.

Badanie USG Doppler

Żylaki kończyn dolnych

Badanie USG Doppler Color jest podstawowym badaniem w diagnozowaniu chorób układu żylnego i tętniczego. Dzięki badaniu USG wykorzystującemu efekt Dopplera możliwe jest wykrycie nawet drobnych schorzeń tętnic i żył.

USG Doppler żył i tętnic

Wykonujemy badanie USG Doppler kończyn dolnych układu tętniczego i żylnego. Badanie nie wymaga żadnego przygotowania, jest niebolesne i nie ma żadnych przeciwwskazań do jego wykonania. Badania USG Doppler wykonujemy wysokiej klasy aparatem USG Logiq P5.

Badania USG Doppler układu żylnego i tętniczego wykonuje:

  • specjalista chirurgii ogólnej, flebolog dr Paweł Mrozowski
  • specjalista chirurgii ogólnej dr Adam Mikurenda
  • specjalista chirurgii ogólnej dr Miłosz Łukasik
  • specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej dr n. med. Andrzej Witczak

Cena badania USG Doppler Color

  • cena badania USG Color Doppler układu żylnego - 150 zł
  • cena badania USG Doppler układu żylnego i tętniczego - 200 zł

Rejestracja

Rejestracja czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 - 19.00
telefon: +48 42 678 31 00 lub +48 531 799 995

Badanie USG Doppler to jedno z podstawowych badań w diagnostyce chorób układu żylnego i tętniczego. Badanie wykonuje się w celu wykrycia nieprawidłowości w przepływie krwi tętniczej lub żylnej spowodowanej niewydolnością żylną, zakrzepicą w układzie powierzchownym lub głębokim, anomaliami w budowie naczyń, miażdżycą w układzie tętniczym, tętniakami. Dzięki badaniu USG wykorzystującemu efekt Dopplera możliwe jest wykrycie nawet drobnych schorzeń tętnic i żył. Ultrasonografia z zastosowaniem dopplera jest badaniem nieinwazyjnym.